50 Fifty Shades of Grey

10. října 2013 v 20:06 | Lola Kiss |  Beletrie

Jsou všude okolo nás, všichni o nich víme, ale ne všichni o nich nahlas mluvíme. Ano, jedná se o erotické romány, nejnovější knižní hit.

Vejdete do knihkupectví a přímo na Vás zaútočí plakáty, křičící: "Upíři!" "Vlkodlaci!" "Andělé!"

Celá škála sci-fi a fantasy literatury nás obklopuje ze všech stran. Přímo vybízí, abychom se pro ně natáhli, vzali si je a nepřestávali je mít rádi. Celé to má jeden malinký háček, novinku, která vytrhla na scénu a všem vytřela zrak.

"Grey!"

Erotické romány si vydobyly své místo na výsluní, především díky celosvětově rozšířené trilogii 50 Odstínů šedi, 50 Odstínů temnoty a 50 odstínů svobody. Romány, které stydlivým vykouzlí červené skvrny na tvářích, puritány uvrhnou do nepříčetnosti a hlasité kritiky postihne němý úžas. Erotické romány zapůsobí na všechny, bez ohledu na to, zda si přečteme celou knihu nebo pouze knižní upoutávku.

První díl z trilogie 50 Odstínů… jsem si koupila před seminářem z Anorganické chemie, a jak jsem později zjistila, poznámky z chemie v mém psacím bloku mi nedávaly smysl. Mou pozornost upoutala modrá, hebká kniha, která se počtem stránek může vyrovnat i Bibli.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 24. února 2015 v 8:50 | Reagovat

No, Bible má rozhodně víc než šest set stran. Na Fifty shades jsem byla v kině a ačkoliv nemohu porovnávat s knihou, musím říct, že když člověk tuší o co jde a je smířen s okolnostmi, tak se jim to docela povedlo. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama