CSI Miami: Smrt pod hladinou - Donn Cortez

25. září 2013 v 16:16 | Lola Kiss |  Beletrie
Autor: Donn Cortez

Myslím, že nejsem jediná, kdo propadl kouzlu televizního seriálu Kriminálka Miami. Je to chytré, zábavné a sexy. Přesně to, co v dnešní době prodává a pokud se podíváme na počet odvysílaných dílů, je očividné, že stvořitelé seriálu jsou mistři.

Není jednoduché získat knihu a pak podle ní vytvářet reálný svět, který se hemží vědeckými mantrami a také nezapomenutelnými hláškami. Když se k vám dostane kniha, jejíž námět vás zaujal a vy byste ji rádi představili i širšímu publiku, berete si velký kus koláče. Zažila jsem ten pocit, když jsem na střední škole společně s kamarády předváděla moderní verzi Romea a Julie od Shakespeara.

Asi před měsícem jsem se konečně dostala do knihkupectví a objevila tam právě tu knihu, která odstartovala televizní show. Knížka Smrt pod hladinou od Donna Corteze, je nezapomenutelným zážitkem! Nebudu nic přikrášlovat, takže vám povím, že při čtení popisu napadení oběti, jsem si myslela, že to neustojím. Světlou stránku jsem objevila v Horatiových myšlenkách, které podtrhovaly silnou stránku jeho osobnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama